3Dconnexion Přihlásit se

Vytvořením účtu souhlasíte se zásadami ochrany soukromí společnosti 3Dconnexion

3DConnnexion

Profil společnosti

3Dconnexion navrhuje výkonný, ergonomický hardware a snadno použitelný software, jejichž bezproblémová kombinace umožňuje rychlou, pohodlnou a zábavnou práci s většinou populárních CAD aplikací. Výrobky 3Dconnexion od 3D myší SpaceMouse po myš CadMouse nabízejí CAD profesionálům vynikající způsob práce a interakce s digitálním světem.

Řada výrobků 3Dconnexion SpaceMouse umožňuje přirozené a přesné polohování digitálních modelů nebo zobrazení, jakého nelze dosáhnout žádným jiným vstupním zařízením. S myší SpaceMouse získáte výjimečnou schopnost současně posunovat, přibližovat a otáčet modely, zatímco běžná myš zůstává na svém obvyklém místě. Právě tato pohodlná a efektivní práce oběma rukama přináší dobré pocity a umožňuje zvládnout více v kratším čase.

Byli jsme průkopníky této obouruční práce a uvedením myši CadMouse jsme ji dovedli k dokonalosti. CadMouse je první myš, která se ovládá stejnou rukou jako běžná myš a je určena speciálně pro CAD profesionály. Díky jedinečnému, vyhrazenému prostřednímu tlačítku, kolečku Smart Scroll a užitečnému souboru specifických nástrojů pro CAD aplikace, mezi něž patří praktická funkce QuickZoom, zvyšuje myš CadMouse úroveň pohodlí, efektivitu a zábavnost práce na návrzích a v CAD aplikacích (i mimo ně).

Když spárujete výrobky od 3Dconnexion a to CadMouse a SpaceMouse, dosáhnete mimořádných výsledků. SpaceMouse zajistí hladké polohování objektu nebo zobrazení, zatímco CadMouse poslouží k snadnému vybírání a vytváření objektů.  Jedná se o přirozený a pohodlný styl práce, kterému se nic nevyrovná.

Společnost 3Dconnexion přináší duševní pohodu 3D profesionálům, kteří navrhují budovy, stroje a výrobky tvořící základ našeho světa. Svou práci berou vážně, stejně jako my. Kombinace technologie a kvality provedení stojí za výkony, které CAD profesionálové požadují – a zasluhují.

Evropské zastoupení společnosti 3Dconnexion sídlí v německém Mnichově a severoamerické v Bostonu ve státě Massachusetts.

SpaceMouse

Nejdokonalejší kombinace hardwaru a softwaru pro CAD profesionály Zjistít více

CadMouse

První myš na světě pro CAD profesionály Zjistít více

Zákaznické recenze

Názory skutečných zákazníků na produkty 3Dconnexion přečtěte si

3DxBlog

Projděte si zajímavé, informativní a zábavné názory na náš 3D svět objevujte