Please view in portrait mode.

CadMouse Pad

Dokonalá rovnováha mezi přesností a pohodlím

CadMouse Pad

Dokonalá rovnováha mezi přesností a pohodlím

Ta nejlepší zkušenost pro vaše pracoviště

Podložka CadMouse Pad nabízí dokonalý doplněk pro přesné a hladké pohyby bez ohledu na uspořádání vašeho pracoviště. Má povrch s nízkým třením optimalizovaný pro naše senzory, trojvrstvou konstrukci kvůli stabilitě a byla vyvinuta tak, aby vám vždy zajistila ty nejlepší výsledky.

Prozkoumejte
Kupte nyní

Užitečný pomocník

Při práci v aplikacích CAD najedete myší až několik kilometrů. Podložka CadMouse Pad má vysoce kvalitní povrchovou úpravu s mikrotexturou, která nabízí lehkou přesnost při konstrukčních úkolech. V kombinaci s patkami myši CadMouse z PTFE umožňuje podložka CadMouse Pad vyrovnané a přesné ovládání myši.

Přesné sledování senzoru

Povrch stolu není optimalizován pro funkčnost senzoru myši. Povrch podložky CadMouse Pad kromě svých hmatových výhod nabízí zlepšení kvality sledování bez ohledu na to, zda pracujete s laserovým senzorem myši CadMouse nebo s optickým senzorem myši CadMouse Wireless. Tím je zaručena přesná reprezentace senzoru, aby se mohly pohyby ruky přesně převádět na pohyby kurzoru.

Stabilita, na kterou se můžete spolehnout

Povrch zlepšuje přesnost, zatímco tuhá střední vrstva zaručuje stabilitu. Silikonová základna udržuje podložku CadMouse na místě, takže při práci neklouže.

Vhodná pro vaši sestavu

Vaše pracoviště je individuální - stejně jako by měla být vaše podložka CadMouse Pad. Podložka CadMouse Pad je určena pro práci s velkými sestavami tvořenými více obrazovkami s vysokým rozlišením, která vyžaduje více stranového prostoru, aby se nemusela zvedat myš. Podložka CadMouse Pad Compact je ideální pro mobilní pracoviště nebo sestavy s omezeným prostorem.

Technické specifikace

Hlavní funkce

Optimalizovaná povrchová úprava
Povrch s mikrotexturou
Protiskluzová silikonová základna
Dvouletá záruka

CadMouse Pad

Šířka: 250 mm
Délka: 350 mm
Přibližná hmotnost: 160 g

CadMouse Pad Compact

Šířka: 250 mm
Délka: 250 mm
Přibližná hmotnost: 120 g

Udržujte svou myš CadMouse v aktualizovaném stavu

Nainstalujte si nejnovější ovladač, získáte dokonalou funkčnost a vždy budete mít nejnovější funkce

Stáhnout ovladač