Please view in portrait mode.

Picture of CadMouse Pro Wireless

CadMouse Pro Wireless Left

Myš pro levoruké CAD profesionály

Profesionální ergonomie a přesnost v provedení pro levou ruku

CadMouse Pro Wireless Left je plnohodnotná myš pro levou ruku určená CAD uživatelům, kteří preferují myš pro leváky, nebo potřebují se přepnout z pravé do levé ruky, aby se vyhnuli syndromu RSI tj. poškození z opakovaného namáhání. CadMouse Pro Wireless Left nabízí precizní technologii od 3Dconnexion a pokročilou ergonomii v tělese přizpůsobeném pro levou ruku. Je to ideální myš pro denní použití CAD profesionály.

Icon for ergonomic design

Ergonomické provedení

Plnohodnotná myš s optimalizovanou ergonomií a vyhrazeným prostředním tlačítkem myši

Icon for Maximum Durability

Maximální trvanlivost

Vysoce kvalitní spínače s dlouhou životností vyrobené z odolných součástí a materiálů

Icon for High Performance

Vysoký výkon

Vysoká kapacita dobíjecí baterie a vysoce přesný optický senzor

Icon for Smart Mouse Wheel 2

Kolečko Smart Mouse Wheel 2

Plynulé posouvání a zoomování s přesností na kliknutí v CAD aplikacích

Icon for Quick Zoom

Funkce QuickZoom

Snadné přiblížení a oddálení geometrie jediným kliknutím

Icon for Radial Menu

Radiální nabídka

Poskytuje rychlý přístup k vašim oblíbeným příkazům a funkcím.

Přečíst více
Koupit nyní
Icon for ergonomic design

Pokročilá ergonomie

CadMouse Pro Wireless Left nejenže poskytuje levorukým uživatelům nástroj pro CAD navržený s ohledem na ně, nýbrž přináší výhody i pravákům, kteří přepnutím z pravé do levé ruky se chtějí vyhnout syndromu RSI tj. poškození z opakovaného namáhání, jenž se tak často vyskytuje následkem opakovaných pohybů rukou, prstů a zápěstí.

Feature image

Tlačítko pro profesionály

Prostřední tlačítko myši bylo navrženo speciálně pro uživatele CAD, kteří vyžadují třetí tlačítko pro přístup k funkcím aplikace. Pomocí téměř 60 g méně síly než klikání rolovacím kolečkem je prostřední tlačítko myši ideální pro aplikace CAD.

Feature image

Pohodlí díky designu

Nakloněný tvar myši zajišťuje přirozenou polohu ruky a snižuje bolesti svalů a šlach, se kterými se často setkáváme u tradičních myší.

Feature image

Dokonalá opěrka palce

Zakřivená opěrka palce, která doplňuje nakloněný tvar myši, poskytuje ergonomické místo pro palec pro přirozené držení myši a snadný přístup k jejím bočním tlačítkům.

Feature image

Konkávní tvar tlačítek

Tři hlavní tlačítka CadMouse Pro Wireless Left mají konkávní provedení za účelem zajistit ideální a přírozenou polohu konečků prstů.

Efektivní nástroj pro redukci a zabránění syndromu RSI

Přepnutím do levé ruky uživatelé mohou redukovat nebo se vyhnout syndromu RSI (poškození z opakovaného namáhání), zatímco díky 3D myši v pravé ruce provádět jen minimální množství pohybů rukou/ zápěstí.
Díky tomu pravorucí uživatelé trpící syndromem RSI mohou vylepšit svou dosavadní efektivitu a posunout ji na vyšší úroveň ještě během léčení.

Efektivní nástroj pro redukci a zabránění syndromu RSI

CadMouse Pro Wireless Left nejenže poskytuje levorukým uživatelům plnohodnotný nástroj pro CAD navržený speciálně s ohledem na ně. Nabízí totíž CAD profesionálům vysoce ergonomické řešení, které jim umožní se přepnout do levé ruky a tímto redukovat potíže nebo zabránit poškozením z opakovaného namáhání tj. syndromu RSI, který vzniká následkem opakovaných během dlouhých hodin pohybů rukou, prstů a zápěstí. Díky spojení s myší SpaceMouse ovládanou pravou rukou, která vyžaduje jen málo pohybů rukou/zápěstí, pravorucí uživatelé trpící syndromem RSI můžou během léčby dokonce překonat dosavadní měřítko své efektivity.

50 milionů kliknutí

PTFE patky

3 roky záruky

Maximální trvanlivost

Průměrný CAD specialista v průběhu standardního pracovního dne klikne několik tisíckrát denně. CadMouse Pro Wireless Left byla navržena tak, aby zvládla více než 50 milionů kliknutí na její hlavní tlačítka, což uživatelům poskytuje mechanickou životnost, kterou by CAD profesionálové měli očekávat od prémiového produktu pro CAD. Polytetrafluoroethylenové (PTFE) patky s nízkým koeficientem tření garantují, že CadMouse Pro Wireless Left bude udržovat hladké a přesné pohyby mnohem déle než průměrná myš. Tři letá záruka a vynikající design zaručují, že uživatelé budou moci zažít mimořádnou kvalitu používání své CadMouse Pro Wireless Left po mnoho let.

Optický senzor

Frekvence odezvy

Dobíjecí

3 měsíce

Vysoká přesnost & výkon

Přesný optický senzor, vysoká adaptivní frekvence odezvy a speciálně vyvinuté polytetrafluorethylenové (PTFE) patky poskytují uživateli pocit plné kontroly, protože umožnují myši CadMouse Pro Wireless Left precizně přenášet všechny činnosti prováděny uživatelem.

Rychlou a přesnou práci myši zabezpečuje lithium-polymerový akumulátor, který zajišťuje fungování zařízení po dobu 3 měsíců mezi nabitím*.

*Výdrž akumulátoru činí 8 hodin denně, 5 dní v týdnu.

Univerzální
přijímač

Bluetooth

Kabel USB

Tři druhy připojení

CadMouse Pro Wireless Left nabízí pohodlné připojení kdekoli jste a to pomocí Bluetooth® Low Energy, univerzálního přijímače 3Dconnexion nebo kabelu mini USB.

Radiální nabídka s 4 díly

Radiální nabídka s 8 díly

Snadný přístup k příkazům a funkcím

Klepnutím na tlačítko pro gesta, které je umístěno přímo za kolečkem Smart Scroll Wheel 2, se otevře specifickou pro aplikaci nebo prostředí radiální nabídku. Ta umožní uživateli přístup k jeho oblíbeným příkazům pomocí pouhého gesta myši. Software 3DxWare 10 umožňuje přizpůsobit radiální nabídky pro každé CAD prostředí.

Používání tlačítka pro gesta a radiálních nabídek

Včetně speciálního cestovního pouzdra

Kompaktní, lehké, polopevné cestovní pouzdro, které bylo vytvořeno a testováno v laboratořích 3Dconnexion, poskytuje CAD profesionálům na cestách snadnou a solidní ochranu pro jejich CadMouse Pro Wireless Left.

Včetně speciálního cestovního pouzdra

Kompaktní, lehké, polopevné cestovní pouzdro, které bylo vytvořeno a testováno v laboratořích 3Dconnexion, poskytuje CAD profesionálům na cestách snadnou a solidní ochranu pro jejich CadMouse Pro Wireless Left.

Jeden ovladač. Více zařízení.

3DxWare 10 je základem pro všechna zařízení od 3Dconnexion. Jeho jednoduché, ale výkonné rozhraní usnadňuje individualizaci všech vašich produktů od 3Dconnexion pro maximální výkon.

Univerzální přijímač 3Dconnexion umožňuje připojit až pět bezdrátových produktů a to pomocí jediného malého USB přijímače.

> Zjistit více o 3DxWare 10

Technická specifikace

Hlavní vlastnosti

7 tlačítek
Ergonomický tvar pro pohodlnou práci s CAD
Speciálně vyvinuté patky z PTFE
Kolečko Smart Mouse Wheel 2
Funkce QuickZoom
Přizpůsobitelná radiální nabídka

Senzor

Optický senzor s vysokým rozlišením: 7,200 DPI
Adaptivní frekvence odezvy: 90Hz (Bluetooth)
125Hz (univerzální přijímač) and 1,000Hz (na kabelu)

Bezdrátová technologie & Připojení

2.4GHz bezdrátová technologie 3Dconnexion®
Bluetooth® Low Energy
Kabel micro USB

Rozměry & Hmotnost

Délka: 126 mm / 5.0"
Šířka: 74 mm / 2.9"
Výška: 44 mm / 1.7"
Hmotnost: 140 g / 0.31 lb / 4,94 oz

Baterie

Výdrž vnitřní baterie: 3 měsíce*
Dobíjecí lithium-polymerová 1100 mAh
Doba nabíjení: 2 minuty pro jednodenní provoz
(7 hodin pro úplné nabití)

Záruka

3letá omezená záruka na hardware

Obsah balení

3Dconnexion CadMouse Pro Wireless Left
Univerzální příjimač 3Dconnexion
Cestovní pouzdro
Kabel micro USB 1.5 m

Podporované operační systémy

Microsoft® Windows
> více informací
Požadavky: Bluetooth Low Energy

Certifikace & Registrace

CE, FCC, RCM, BSMI, ROHS, WEEE, NCC, MIC, IC
> více informací

*Výdrž akumulátoru vychází z předpokladu práce po dobu 8 hodin denně, 5 dní v týdnu.

Vytvořeny jedna pro druhou

Kombinace síly 3D myši s CadMouse vytváří synergii formy a funkce, jakou vám jiná zařízení nedopřejí. S CadMouse Pro Wireless Left v levé ruce vybíráte a vytváříte s lehkostí, zatímco pomocí SpaceMouse Pro Wireless v pravé ruce plynule manipulujete s objekty a pohledy. Je to zážitek ergonomického a efektivního pracovního postupu na nejvyšší úrovni.

Objevte produktovou řadu spacemouse

Udržujte svou CadMouse v aktualizovaném stavu

Nainstalujte si nejnovější ovladač. Získáte dokonalu funkčnost a vždy bude mít najnovější funkce.

Stáhnout ovladač