3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

Profil společnosti

3Dconnexion navrhuje výkonný, ergonomický hardware a snadno použitelný software, jejichž bezproblémová kombinace umožňuje rychlou, pohodlnou a zábavnou práci s většinou populárních CAD aplikací. Výrobky 3Dconnexion od 3D myší SpaceMouse po myš CadMouse nabízejí CAD profesionálům vynikající způsob práce a interakce s digitálním světem.

Řada výrobků 3Dconnexion SpaceMouse umožňuje přirozené a přesné polohování digitálních modelů nebo zobrazení, jakého nelze dosáhnout žádným jiným vstupním zařízením. S myší SpaceMouse získáte výjimečnou schopnost současně posunovat, přibližovat a otáčet modely, zatímco běžná myš zůstává na svém obvyklém místě. Právě tato pohodlná a efektivní práce oběma rukama přináší dobré pocity a umožňuje zvládnout více v kratším čase.

Byli jsme průkopníky této obouruční práce a uvedením myši CadMouse jsme ji dovedli k dokonalosti. CadMouse je první myš, která se ovládá stejnou rukou jako běžná myš a je určena speciálně pro CAD profesionály. Díky jedinečnému, vyhrazenému prostřednímu tlačítku, kolečku Smart Scroll a užitečnému souboru specifických nástrojů pro CAD aplikace, mezi něž patří praktická funkce QuickZoom, zvyšuje myš CadMouse úroveň pohodlí, efektivitu a zábavnost práce na návrzích a v CAD aplikacích (i mimo ně).

Když spárujete výrobky od 3Dconnexion a to CadMouse a SpaceMouse, dosáhnete mimořádných výsledků. SpaceMouse zajistí hladké polohování objektu nebo zobrazení, zatímco CadMouse poslouží k snadnému vybírání a vytváření objektů.  Jedná se o přirozený a pohodlný styl práce, kterému se nic nevyrovná.

Společnost 3Dconnexion přináší duševní pohodu 3D profesionálům, kteří navrhují budovy, stroje a výrobky tvořící základ našeho světa. Svou práci berou vážně, stejně jako my. Kombinace technologie a kvality provedení stojí za výkony, které CAD profesionálové požadují – a zasluhují.

Evropské zastoupení společnosti 3Dconnexion sídlí v německém Mnichově a severoamerické v Bostonu ve státě Massachusetts.