3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

Bianchi – legenda žije

Bianchi, jedna z předních značek z oblasti cyklistického průmyslu, zná pilíře svého úspěchu velmi dobře - inovace, exklusivita, kvalita, design a vášeň. Těchto pět faktorů bylo a je hnací silou trvalého růstu společnosti. Při vývoji svých jízdních kol, která v sobě spojují pokročilou technologii s italským designem, se výrobce spoléhá na software od firmy think3 a na 3D myš SpacePilot Pro od firmy 3Dconnexion.

V roce 1885 si Edoardo Bianchi otevřel svůj první obchod v italském Milánu. V průběhu své dlouhé historie se společnost Bianchi stala jednou z předních značek na mezinárodním trhu jízdních kol a v současné době nabízí kola na nejvyšší úrovni italského designu v kombinaci s nejpokročilejšími technologiemi. V květnu 1997 se firma Bianchi stala členem skupiny Cycleurope AB a tím i celosvětového cykloprůmyslu. Profesionální cyklistika je díky vysokému počtu dosažených vítězství bez značky Bianchi nepředstavitelná a získala si v této oblasti status legendy.
Fabio Ferri, vedoucí designér technického oddělení, je kreativní duší firmy. Jeho nápady jsou pro výrobce základem pro nepřekonatelné konstrukce. Více než deset let využívá Ferri software ThinkDesign od firmy think3. Software ThinkDesign osvobozuje uživatele od technologických omezení tradičních návrhářských systémů a umožňuje inovativní práci od samotného počátku. „ Pomocí softwaru ThinkDesign mohu dát povrchu okamžitě specifický vzhled a poté jej transformovat do modelu 3D. Tento proces zahrnuje veškeré relevantní technické a konstrukční aspekty a současně zachovává originální charakter návrhu,“ říká Ferri. „Tímto způsobem získávají mé koncepční návrhy typický design firmy Bianchi se zobrazováním v reálném čase, což mi umožňuje rychlou kontrolu povrchů. Má kreativita tak není nijak omezována.“

 

Přečíst celý příběh