3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

V Douglas Equipment čas letí díky myši SpacePilot®

Přechod k efektivnější práci oběma rukama s využitím technologie 3D myši SpacePilot Professional od firmy 3Dconnexion dramaticky zkrátil navrhovací cykly ve společnosti Douglas Equipment, kdy se doba práce inženýrů na návrhu snížila až o 30%.

Společnost Douglas Equipment Limited, se sídlem v Cheltenhamu ve Velké Británii, je jedním z předních světových dodavatelů letištních tahačů, pozemních podpůrných vozidel a tahačů pro nákladové terminály. Společnost působí v oboru od roku 1947 a během let si vybudovala solidní pověst díky svým vždy nejmodernějším návrhům. V roce 1989 společnost Douglas Equipment představila řadu letištních tahačů Douglas-Kalmar, které nevyužívají tažné tyče, a v současné době je předním světovým výrobcem těchto vozidel, kterých po celém světě fungují stovky.

Danny Hyatt pracuje v Douglas Equipment jako samostatný projektant. Společnost při navrhování využívá Autodesk Inventor 2009 a AutoCAD Electrical 2009. Pro správu dat využívá také Autodesk Productstream PLM. V roce 2005, kdy byl Danny Hyatt pověřen nákupem nového CAD systému, mu prodejce ukazoval demo řešení Autodesk a právě při této příležitosti se poprvé setkal s 3D myší od 3Dconnexion.

„Okamžitě jsem si uvědomil, jaký má 3D myš potenciál,“ říká Hyatt. „Trochu jsem si to nastudoval, abych zjistil, o co vlastně jde, a rozhodl jsem se, že tohle je určitě cesta směrem vpřed. Navrhl jsem, že bychom každou CAD stanici mohli vybavit kvalitní myší SpacePilot a že bychom mohli investovat do přenosných 3D myší SpaceNavigator for Notebooks, které bychom používali s laptopy. Tento přístup se stal standardem, takže 3D myši jsou nyní dodávány přímo se systémy a my je tak se softwarem Inventor využíváme od prvního dne.“

Přečíst celý příběh.