3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

Rámec pro dobrý design

3D myši od 3Dconnexion se staly významnou součástí sestavy navrhovacích nástrojů ve špičkovém 3D designérském ateliéru Framework Creative.

Ateliér Framework Creative Ltd. se sídlem v Londýně se specializuje na vizualizace a na prostorový, interiérový a produktový design a nabízí spektrum služeb od studie až po prováděcí projekt. Mezi jeho zákazníky patří PR agentury, marketingové agentury a významné značky, jako např. Airbus, Nike, Vodafone a Chevrolet.

„V zásadě kdokoli, kdo potřebuje provést vysoce kvalitní práci v oblasti designu,“ říká majitel Framework Creative, Roddy Robertson.
Hlavní využívané 3D softwarové aplikace jsou 3ds Max 2012 a Adobe CS5. Ve studiu mají celkem čtyři pracoviště a 3D myši od firmy 3Dconnexion na nich používají od samotného založení společnosti v roce 2008.

„Poprvé jsem o 3D myších od 3Dconnexion slyšel od jednoho z našich zakládajících partnerů, který byl jejich nadšeným uživatelem ještě před tím, než jsme tuhle firmu založili,“ vysvětluje Roddy. „Velmi rychle se staly neocenitelnou součástí našeho nástrojového vybavení. V současné době používáme kombinaci myší SpaceNavigator a SpaceMouse Pro.“

Poté, co jsme 3D myši zavedli v rámci celé firmy, netrvalo dlouho, a všichni pracovníci Framework Creative se je úspěšně naučili používat.

 

Přečíst celý příběh.