3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

Úspěšná vnitropodniková logistika s firmou Jungheinrich!

Společnost Jungheinrich se sídlem v Hamburku dodává výrobky a služby v oblasti vnitropodnikové logistiky již od roku 1953. Od doby svých začátků, kdy měla méně než deset zaměstnanců, se společnost rozrostla: nyní zaměstnává asi 10 000 lidí po celém světě a je třetí největší společností dodávající řešení vnitropodnikové logistiky na světě. To je opravdu úspěch! Společnost Jungheinrich se rozhodla používat 3D technologie pro vývoj svých produktů velmi záhy. Patří sem i 3D myši SpacePilot Pro od firmy 3Dconnexion, které její konstruktéři používají.

Jungheinrich nabízí komplexní zákaznická řešení pro stohování, přepravu, skladování a vychystávání. Zákazníci si mohou zvolit ze širokého spektra nabídky takové řešení, které jim vyhovuje: od vysokozdvižných vozíků, přes skladovací systémy až po úplné logistické systémy. Ale časy se mění, takže od samého počátku se firma Jungheinrich výrazně zajímala o stále náročnější a měnící se potřeby svých zákazníků. Díky tomu se vývoj výrobků stal klíčovým prvkem úspěchu společnosti.

V tomto ohledu bylo jedním z významných kroků zavedení 3D do oblasti konstrukce. Společnost Jungheinrich si velmi záhy uvědomila, že tato technologie může být prospěšná při vývoji výrobků a pořídila si svůj první 3D systém CADDS od firmy Computervision již v roce in 1994. Současně si společnost opatřila 3D myši SpaceBalls proto, aby mohla plně využít funkce CAD softwaru.

Přečíst celý příběh.