3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

McCrorey Digital nabízí s pomocí 3D myší od 3Dconnexion fantastické vizualizace produktů

Vyzbrojen 3D myší od firmy 3Dconnexion přetváří Paul McCrorey složité návrhové koncepty do úžasných fotorealistických obrazů.

Pokud je reklamním sloganem vaší společnosti „Vynikající produktové vizualizace!“, pak se raději ujistěte, že máte ty správné dovednosti, postřeh a nástroje k tomu potřebné. Paul McCrorey, zakladatel McCrorey Digital, je rozhodně má. Spojuje v sobě profesionální nadšení, rozsáhlé zkušenosti a nejlepší dostupné nástroje, které mu tuto práci umožňují, včetně plné podpory 3D myší od firmy 3Dconnexion.

Paul McCrorey počítačový grafik a strojní inženýr, se s firmou 3Dconnexion setkal poprvé před šesti lety, kdy dostal svou první myš SpacePilot společně s verzí SolidWorks 2006.

„Myš SpacePilot mě zaujala okamžitě, jak jsem si na ni sáhl. Hned jak jsem jí připojil, hned jsem pochopil, jak je neuvěřitelně intuitivní, a trvalo jen krátce, než se z ní stala standardní „zbraň“ mého návrhářského arzenálu,“ říká McCrorey. „Nejlepší na tom byla perfektní implementace do SolidWorks. Hned mi bylo jasné, že 3D myš bude nástrojem, bez kterého se prostě neobejdu.“

Přečíst celý příběh.