3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

3D myší od 3Dconnexion projíždí vítězné návrhy firmy MotoCzysz cílovou páskou

Pro Nicka Schoepse, inženýra v oboru motosportu, a pro jeho tým ve firmě MotoCzysz jsou při práci na návrzích nejrychlejších motocyklů na světě zásadně důležité i 3D myši SpaceNavigator a SpaceMouse Pro od firmy 3Dconnexion.

Motocyklista se při závodě spoléhá na pozornost, přesnost a odhodlání, stejně jako inženýr, který navrhuje prvky jeho vysoce výkonného sportovního motocyklu.

Nick Schoeps, přední inženýr v oblasti motoristického sportu z firmy MotoCzysz, společně se svým týmem při navrhování nejrychlejších motocyklů na světě spoléhá také na 3D myši od firmy 3Dconnexion a na program SolidWorks. Tato vítězná kombinace pomohla společnosti navrhnout motocykly, které vyhrály závod TT Zero Isle of Man tři roky po sobě (2010 - 2012).

Schoeps se poprvé setkal s 3D myší od 3Dconnexion na University of Michigan, když pracoval v týmu, který vyvíjel automobil na solární pohon. Tato zkušenost jej nasměrovala k začátku kariéry ve MotoCzysz, kde našel kolegy, kteří rovněž používali 3D myši SpaceNavigator; Schoeps je považuje za významný nástroj pro rozsáhlou práci s CAD programy, zvláště ve špičce pracovní sezóny. Nick Schoeps k tomu uvádí: „Bylo skvělé, že jsem zde nalezl 3D myši již implementované do prostupu návrhářské práce. Kdyby tomu tak nebylo, byl bych si stejně jednu sám koupil, protože tyto myši opravdu mění celou hru.“

Přečíst celý příběh.