3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

Ředitel BIM ve firmě Perkowitz + Ruth Architects chválí plynulost práce se SpacePilot® Pro Audodesk Revit a tabletem Wacom

Jay Zallan, ředitel BIM, je certifikovaný školitel Autodesk, často o tomto tématu přednáší a při své práci s Autodesk Revit spoléhá na 3D myši od 3Dconnexion.

Firma Perkowitz+Ruth Architects (P+R) se sídlem v Long Beach v Kalifornii má své kanceláře po celých Spojených státech a v Číně a nabízí kvalitní projekty a inženýrské činnosti ve výstavbě celému spektru klientů. Její návrhy sahají od místních nákupních center, jejichž srdcem je supermarket s potravinami, přes kina, až po městské klidové zóny; tato cenami ověnčená společnost se podílela na širokém spektru architektonických projektů, jak domácích, tak zahraničních.

Ředitel BIM, Jay Zallan, má zvláštní odbornost v oblasti typových staveb multiple building , realizaci rozsáhlých projektů a ve firmě P+R vede implementace platforem pro informační modely budov (BIM) a vývoj procesů. Působí jako facilitátor BIM v rámci multidisciplinárních projektů, a také jako instruktor a mentor technologií pro BIM týmy. Zallan je považován za jednu z největších autorit v oblasti informačních modelů budov a za jednoho z mála profesionálů Autodesk® Revit® ICE (Implementation Certified Expert); na 3D myš SpacePilot Pro od firmy 3Dconnexion se spoléhá nejen při vlastním projektování, ale také při natáčení školících videí a prezentací.

Zallan se s 3D myší od 3Dconnexion seznámil poprvé v roce 2006 a okamžitě pochopil, jakou má hodnotu pro produktivitu a výhody pro navrhování. Jakmile byla k dispozici podpora 3D myši pro Revit 2012, hned si chtěl myš SpacePilot Pro pořídit a usnadnit si tak možnost umisťovat a prohlížet 3D obsah a manipulovat s ním. Jako certifikovaný instruktor Autodesk Zallan často přednáší na univerzitách, v muzeích, na Autodesk University, na konferenci Revit Technology, na AIA, a také přispívá do několika publikací AECO.

Přečíst celý příběh.