3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

15.02.2018 16:20 Age: 2 yrs

Klasika v novém provedení: nová 3D myš od lídra trhu 3Dconnexion.

SpaceMouse Compact nabízí intuitivní 3D navigaci a pohodlné prohlížení 3D projektů.

 

Mnichov, Německo, 15. února 2018 – 3Dconnexion, dodavatel vysoce výkonných vstupních zařízení pro CAD profesionály, uvádí SpaceMouse Compact, jež inspiruje svým klasickým, čistým designem a podporuje intuitivní, precizní a lehkou navigaci v 3D prostředích.

Hlavní vlastnosti SpaceMouse Compact zahrnují patentovaný snímač s technologií šesti stupňů volnosti 3Dconnexion (6DoF) a dvě samostatně programovatelné klávesy. Senzor umožnuje precizní navigaci s 3D modelem nebo pohledem v předních CAD aplikacích. Prostým zatlačením, zatažením, otáčením nebo nakláněním ovládacího kolečka 3Dconnexion lze intuitivně posunovat, přibližovat nebo vzdalovat a otáčet 3D model.  Souběžně uživatel může druhou rukou volně ovládat běžné funkce myši jako vybírání, vytváření nebo úpravy modelu.

Pomocí dvou ergonomicky navržených kláves uživatel může otevřít specifickou radiální nabídku. Tato nabídka nabízí přímý přístup k až osmi příkazům pro aplikaci nebo prostředí, což výrazně zjednoduší a urychlí práci uživatele. Jednotlivé příkazy lze volit pomocí gesta myší, přímým kliknutím nebo přetažením kurzoru myši přes příkaz. Za účelem individuální konfigurace dvou kláves se vyžaduje instalaci ovladače 3DxWare 10. Uživatel může snadno vytvořit svou vlastní radiální nabídku nebo vybrat z přednastavených nastavení. Software poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní a lze jej individuálně konfigurovat pro všechny aktuální produkty 3Dconnexcion.

Dodatečně nová SpaceMouse Compact díky svému klasickému a čistému designu je natolik malá, že je vhodná pro každé pracoviště, kdežto její broušená ocelová základna zajištuje stabilitu pro precizní navigaci ve 3D.

„SpaceMouse Compact nabízí intuitivní, lehkou a precizní navigaci v 3D prostředních – a to způsobem, jaký není možný pomocí kombinace standardní počítačové myši a klávesnici,” říká Robert Stadie, Produktový manažer 3Dconnexion. „Je to ideální nástroj pro inženýry, architekty a designéry, kteří prohlížejí 3D projekty.“

Dostupnost a cena
SpaceMouse Compact je dostupná od 15. února 2018 za cenu 149€. Podporuje operační systémy Microsoft Windows od verze 7 a Mac OS od verze 10.10 a vyšší. Více informací a e-shop 3Dconnexion na www.3dconnexion.cz.

O 3Dconnexion
3Dconnexion navrhuje precizní, ergonomický hardware a inteligentní, snadno použitelný software, jejichž bezproblémová kombinace umožnuje rychlou, pohodlnou a zábavnou práci s CAD aplikacemi. Výrobky 3Dconnexion od 3D myši řady SpaceMouse po myši řady CadMouse nabízejí CAD profesionálům vynikající způsob práce a interakce s digitálním světem. Hlavní sídla společnosti se nacházejí v Bostonu a Mnichově, a jejíž pobočky jsou rozmístěny po celém světě. 

Kontakt pro tisk:
3Dconnexion
Al
eksandra Goroszko
Klecinska 125, 54-413 Wroclaw, PL
Tel:+420 245 501 542
Email: aleksandra_goroszko@3dconnexion.com