3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

04.06.2019 10:00 Age: 1 year

Červnová premiéra: Úplně nová Cad Mouse Pro Wireless

3Dconnexion rozšiřuje produktovou řadu CadMouse o ještě výkonnější a trvanlivější řešení

 

MNICHOV, NĚMECKO – Společnost 3Dconnexion, globální lídr v oblasti pokročilých 3D navigačních zařízení, oznamuje záměr splnit požadavky CAD uživatelů a poskytnout jim nejúčinnější, nejtrvanlivější a nejpohodlnější myš, a to v podobě zveřejněné na jaře nové CadMouse Pro Wireless.

„CadMouse Pro Wireless je dalším krokem ve vývoji naší sady nástrojů pro CAD profesionály,“ říká Antonio Pascucci, generální ředitel společnosti 3Dconnexion. „Chtěli jsme poskytnout extrémně odolnou, vysoce ergonomickou plnohodnotnou myš pro moderní pracovní stanici. Je to myš, která vás doprovodí kamkoli ji budete potřebovat, s mimořádně dlouhou životností baterie. Byla navržena s takovým druhem ergonomie a rozložení tlačítek, aby umožnila jeho uživateli pracovat bez bolesti během dlouhých hodin strávených s CAD. Práce s ní je přirozená a samotný produkt dokonalé doplňuje naši 3D myš SpaceMouse.“

CadMouse Pro Wireless je víceúčelový nástroj navržený pro profesionální uživatele CAD. Její nakloněný tvar zajišťuje ideální natočení zápěstí pro přirozenější umístění ruky a větší pohodlí. V kombinaci s prostředním tlačítkem myši, inteligentním rolovacím kolečkem, optickým senzorem s vysokým rozlišením, funkcí QuickZoom, jednoduchým přístupem k programovatelné radiální nabídce a trvanlivostí přes 50 milionů kliknutí je CadMouse Pro Wireless základním pilířem moderních pracovních nástrojů.

CadMouse Pro Wireless je dodávána s dobíjecí lithium-polymerovou baterií, třemi druhy připojení (Bluetooth® Low Energy, univerzální přijímač 3Dconnexion nebo micro USB kabel), chytrým kolečkem Smart Mouse Wheel 2 pro přesné přiblížení s přesností na kliknutí v CAD aplikacích a posouvání s řízenou rychlostí během čtení a mnohem více. V souladu se svým bezdrátovým mobilním rodokmenem je dodávána s polopevným cestovním pouzdrem pro bezpečnou přepravu.

 

O 3Dconnexion
Společnost 3Dconnexion® je předním dodavatelem oceněných zařízení pro profesionály v oblasti 3D designu a vizualizace. Myši 3Dconnexion poskytují intuitivnější a přirozenější způsob interakce s 3D počítačem generovaným obsahem a podporují dnešní nejoblíbenější a nejvýkonnější aplikace v oblasti strojírenství, médií a zábavy a architektonických aplikací CAD. Sídla společnosti 3Dconnexion se nachází v Severní Americe (Norwalk, CT), Německu (Mnichov) a Monaku.

Press contact
3Dconnexion
Dominika Bugajska-Skwara
Tel. +48 (71) 343 57 98
E-Mail: dominika_bugajska-skwara(at)3dconnexion.com