3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

Zákaznické recenze

 

Hodnota výrobků od 3Dconnexion přesahuje samotný hardware. Nevěřte nám však jen tak na slovo. Ověřte, co naši zákazníci o nás říkají!

 

Vedle těchto velmi osobních referencí, výrobky od 3Dconnexion jsou používány největšími světovými společnostmi. Jejich příběhy můžete přečíst zde.

 

Chcete-li se podělit o svou zkušenost s výrobky od 3Dconnexion, klikněte zde.

Select Product

 • Moje práce je mnohem rychlejší

  Łukasz Jęcek, Engineer, Master-sport, Polsko

  Tato zařízení opravdu významně urychlují práci na 3D modelech. Myslím, že alespoň o 45%.


  Produkty: SpaceMouse Pro

  Software: SOLIDWORKS

 • Jsem rád, že takové výrobky vůbec existují

  Jan Kvapil, konstruktér, Lux spol. s r.o., Česká republika

  Co se mi nejvíce na výrobku od 3Dconnexion líbí?
  To že vůbec tento výrobek existuje! Kromě toho mám rád jeho funkčnost, kvalitu provedení, zvolené materiály, modré podsvětlení.


  Produkty: SpaceMouse Pro

  Software: SOLIDWORKS

 • Neumím si už představit práci bez 3D myši

  Artur Hampel, architekt / majitel, arturhampel DESIGN Polsko

  Nepředstavuji si už vlastně modelování bez moje 3D myši. Samozřejmě, největší předností zařízení je to, že je intuitivní. Nepřemýšlím nad tím, jak mám s modelem otočit, pokud potřebuji jej otočit doprava - točím kloboučkem manipulatoru doprava. Dodatečnými výhodami zařízení od 3Dconnexion (alespoň těch s kterými pracuji) jsou jejích dokonalá vyváženost, ergonomie a také kvalitní provedení, v případě SpaceMouse Wireless beztrátové provedení (jak samotný název ukazuje) - ideální pro mobilní práci s přenosnou pracovní stanicí.

  Od samého začátku jsem vlastně hledal zažízení jež eliminuje složité kombinace klávesových zkratek a také pohybů konvenční myši při manipulování s 3D modelem. Jakmile se objevila taková možnost, jsem se stal majitelem SpaceMouse Navigatoru, a následně SpaceMouse Wireless.


  Produckty: SpaceMouse Wireless, SpaceNavigator

  Software: Revit

 • Jen matně si vzpomínám, jak jsem se obával, zda budu schopen pracovat oběma rukama

  Matthew Hunt, konstruktér strojních zařízení, De La Rue, Velká Británie

  Myš SpaceMouse používám od poloviny 90. let a nedokážu si představit práci bez ní. Když usednu k pracovní stanici bez myši SpaceMouse, mám pocit, jakoby má levá ruka byla zbytečná!


  Produkty: SpaceNavigator

  Software: Solid Edge

 • Nedokážu si představit lepší hardwarový nástroj

  Marek Stępień, konstruktér, Rolls-Royce Polsko

  Líbí se mi intuitivní ovládací prvky. Nedokážu si představit lepší hardwarový nástroj, který dokáže urychlit a zefektivnit konstruktérskou práci v NX. Při předvádění práce mohu také plynule měnit polohu modelu.

  Produkty: SpaceMouse Pro
  Software: NX

 • Mnohokrát děkuji!

  Troy Nielsen, Barnett Structures, USA

  Myš CadMouse se zařízením SpacePilot Pro používám necelý týden a hned jsem zaznamenal, jak je přesná a jak příjemně se drží. SpacePilot Pro používám již dva roky a mám ho moc rád. Obě tato zařízení opět vnesla radost do projektování. Znovu vám děkuji za to, že myslíte na ty, kteří s vašimi nástroji pracují.  Po letech práce s nekvalitním hardwarem bylo konečně vyřešeno projektování v softwaru CAD. SKVĚLÁ PRÁCE, 3DCONNEXION.


  Produkty: SpacePilot Pro, CadMouse

  Software: Microstation

 • Toto je nástroj, který pomůže vám i vaší společnosti

  Jon Eriksen, projektant, UNGER FABRIKKER AS, Norsko

  3D myši 3Dconnexion používám přes šest let a již jsem závislý na funkcích, které nabízejí. Software dokážu ovládat i bez 3D myši, ale s ní je navigace více než dvakrát jednodušší, proto ji vždy používám při práci na projektech. Výrobky 3Dconnexion jsou skvělé v tom, že získáte stolní variantu v plné velikosti i varianty v cestovních velikostech a v bezdrátovém provedení. Mám je všechny kvůli prezentacím na jednáních a na různých místech. K navigování modelu stačí, ale při osmihodinovém projektování dávám přednost stolní variantě (SpacePilot Pro), protože má více funkcí na dosah prstů. Kdybych musel projektovat bez ní, snížilo by mi to efektivitu. Poslední užitečnou novinkou je CadMouse. Je to kvalitní myš a několik dnů jsem si na ni musel zvykat, ale nyní ji zbožňuji. Také je stejně kvalitní jako ostatní výrobky 3Dconnexion.

  Jedinou stinnou stránkou je, že bezpečnostní pracovníci na letištích neznají tento typ výrobku a vždy se ptají, co to je. To znamená, že při bezpečnostních kontrolách ji nenechávám v tašce, ale pokládám ji na počítač, abych omezil zdržování.

  Zpočátku jsem se domníval, že cena je trochu vysoká, ale když zrychlíte práci na projektech, vyplatí se to jak časově, tak po finanční stránce. Vzhledem k termínům je někdy čas důležitější než peníze, takže toto je nástroj, který pomůže vám i vaší společnosti.

  Produkty: CadMouse, SpacePilot Pro, SpaceMouse Pro Wireless, SpaceNavigator for Notebooks
  Software: Inventor

 • Nebyl jsem si jist, zda se výhody za tu cenu vyplatí. Vyplatily se, tisíckrát

  Iain Finlay, průmyslový designér, nsquared (digitable.co), Velká Británie

  Nejvíce se mi líbí možnost práce oběma rukama najednou! Je to nejen rychlejší, ale také jednodušší a zdravější. Práci bez toho nesnesu.

  Produkty: SpacePilot Pro
  Software: SOLIDWORKS

 • SpaceMouse Pro nabízí cennou všestrannost

  Fernando Macias, správce SYSTÉMU PDM & PLM WINDCHILL, IMEM Lifts, Španělsko

  Z mého hlediska je 3Dconnexion SpaceMouse Pro neobyčejně užitečný a potřebný nástroj pro práci v oblasti CAD.

  80 % pracovního dne věnujeme projektování v softwaru PTC CREO a uživatelsky přívětivé myši SpaceMouse Pro nám pomáhají pracovat rychleji. SpaceMouse Pro má snímač se šesti stupni volnosti, díky němuž můžeme přemisťovat objekty na obrazovce rychleji a jednodušeji. Neuvěřitelně užitečné jsou také další funkce pro předvolby zobrazení a řízené otáčení. Dalším význačným rysem je snadné vytváření maker, které nám umožňuje maximálně využívat všechny režimy (náčrt, součást, sestavu atd.) a zjevně šetří čas, protože omezuje nutnost přesunovat ruku na standardní klávesnici.

  Kromě práce se softwarem CAD otvírá SpaceMouse Pro nové způsoby interakce s programy Excel, Word, PowerPoint atd.

  Produkty: SpaceMouse Pro

  Software: PTC Creo

 • Musíte to zkusit!

  Scott Moyse, editor, Design & Motion, Nový Zéland

  Koupil bych si ji? Ano…, ale nikdy dříve jsem si špičkovou myš nekoupil, i když jsem to měl určitě udělat. Takže proč právě teď? Přesně proto, proč jsem si kdysi koupil myš SpaceNavigator; byl to skutečně dobrý výrobek, určený speciálně uživatelům CAD softwaru. Tehdy jsem za ni dal 99 USD, takže proč nezkusit CadMouse.

  Product: CadMouse

  Application: SOLIDWORKS, Inventor


  Přečíst celou recenzi.

 • Již žádné bolesti

  Dennis Harjamaa, konstruktér jachet, ARTNAUTICA Yacht design Ltd, Nový Zéland

  Líbí se mi ten intuitivní pocit, který vnáším do modelování. S myší SpaceMouse se mohu soustředit na vlastní modelování, nikoliv na posunování věcí po obrazovce. Jakmile jsem ji začal používat, moje produktivita se značně zvýšila. Je to přirozený doplněk grafického tabletu Wacom. Také zápěstí je spokojenější, už mě nebolí.


  Produkty: SpaceMouse Wireless

  Software: Rhino

 • Skoro jako telepatie

  Andrew Miller, konstruktér, Sikorsky, USA

  Jsem schopen prakticky uchopit předmět na obrazovce a současně ho velmi přesně a jemně posunovat, otáčet a zvětšovat nebo zmenšovat, jako bych ho ovládal telepaticky, a to se mi moc líbí. Než jsem začal používat SpaceMouse Pro, největší starosti jsem měl s nesnadným konfigurováním aplikace. Tyto starosti naštěstí zmizely téměř ihned po připojení myši!


  Produkty: SpaceMouse Pro

  Software: CATIA

 • Jednoduché jako myšlení

  Paul Munford, CAD Manager, Cadsetterout.com, Velká Británie

  S 3D myší 3Dconnexion SpaceNavigator mohu ovládat své 3D modely stejně snadno jako myšlenky. Poprvé jsem 3D myš 3Dconnexion použil na Autodesk University. Zpočátku působila trochu divně, ale stačila asi hodina, abych se s ní začal cítit pohodlně. 3D myš od 3Dconnexion bych doporučil každému, kdo používá 3D CAD software. Budete se divit, že jste kdy mohli pracovat bez ní!


  Produkty: SpaceNavigator
  Software: Inventor

 • Zkušenosti s 3D myšmi 3Dconnexion v Royal Huisman

  Lambertus Oosterveen, CAD Manager, Royal Huisman, Nizozemsko

  Používání 2D myši při práci ve 3D omezuje vaše možnosti. Po přidání 3D myši lze mnohem snáze měnit polohu modelů nebo zobrazení, což zvyšuje produktivitu a ušetří stovky kliknutí za den. Se 3D myší v jedné ruce a normální myší ve druhé dokážete kombinovat pohyby, posuny a klikání. Proto je 3D myš nezbytným nástrojem projektanta, není to jen hračka.

  Produkty: SpaceMouse Pro, SpaceMouse Wireless, SpaceNavigator

  Software: Rhino, AutoCAD, Inventor, Navisworks, SSI ShipConstructor


  Přečíst celý článek.

 • 3D myš se mi MOC líbí!

  Jonathan Landeros, inženýr, Can Lines Engineering, USA

  Výrazně zefektivňuje a usnadňuje navigaci a líbí se mi, že díky ní je navigace konzistentní v různých programech, které mají přirozené navigační nástroje.


  Produkty: SpacePilot Pro, SpaceMouse Pro, SpaceMouse Wireless

  Software: Inventor

 • Možnost naprogramovat tlačítka na myši SpacePilot Pro skutečně šetří pohyby a čas

  Chip Ford, majitel, Ford and Associates, USA

  Líbí se mi, že mohu přemisťovat model bez jakýchkoliv trhavých pohybů. Spoustu pohybů a času ušetřím zejména díky možnosti naprogramovat tlačítka na myši SpacePilot Pro. Když nesedím za stolem a cestuji, používám myš SpaceMouse Wireless.


  Produkty: SpacePilot Pro, SpaceMouse Wireless

  Software: SketchUp

 • Vyplatí se investovat do dobré myši

  Lars Christensen, CAM Technical Marketing Manager, Autodesk, USA

  Takže vyplatí se 3Dconnexion CadMouse? Věřím, že ano. Velmi příjemně se s ní pracuje a má nádherný design. Také má několik funkcí, kterými převyšuje standardní myš, například vyhrazené prostřední tlačítko myši na posuv zobrazení a otáčení.


  Produkty: CadMouse

  Software: Inventor, Inventor HSM


  Přečíst celou recenzi.

 • Pokud hodně navigujete

  Graeme Kern, integrační inženýr, Ignition Networks, Nový Zéland

  Neskutečně šetří čas. Navigace působí velmi přirozeně, ať jde o práci s modely v softwaru SOLIDWORKS nebo se schématy či deskami plošných spojů v softwaru Altium. Zbavuje mě nutnosti zvětšovat a zmenšovat zobrazení kolečkem myši. Výborně se hodí k navigování ve velkých schématech, a protože software Altium má vestavěné 3D funkce, je pochopitelné, že používám stejnou myš jako v SOLIDWORKS.


  Produkty: SpaceMouse Pro Wireless

  Software: SOLIDWORKS

 • Zařadit vyšší rychlost

  Peter Blake, majitel, PB Industrial Design, Austrálie

  SpaceNavigator for Notebooks je doslova prodloužením mojí levé ruky. Výrazně se zrychlilo vytváření dat v softwaru 3D CAD. Často musím předvádět zákazníkům složité návrhy a strojní zařízení ve 3D a je to skvělý pocit, když slyšíte, jak říkají „páni“. Jestliže pracujete v jakémkoliv produktu 3D CAD bez 3D myši, pořád jedete na první rychlost. 3D myš vám zvýší produktivitu a usnadní práci.


  Produkty: SpaceNavigator for Notebooks

  Software: Solid Edge

 • Je to kvalitní výrobek a ušetří vám spoustu peněz!

  Coleman Knabe, student, M.E. + Robotics, Virginia Tech, USA

  Nejvíce oceňuji zvýšení produktivity. Nyní můžu otáčet, přibližovat a přesunovat součásti, zatímco standardní myš používám ke klepání na nákresy a výlisky. Dalšího zvýšení produktivity dosahuji přiřazením často používaných funkcí softwaru CAD dvěma tlačítkům. Všichni strojní inženýři na virginské polytechnice používají výrobky 3Dconnexion.


  Produkty: SpaceNavigator for Notebooks

  Software: NX

 • Jen si nějakou vyzkoušejte

  Jeff Holliday, návrhář výrobků, Woodstream Corp, USA

  Zpočátku mi dělala starosti práce oběma rukama a jejich koordinace. Ale po několika dnech jsem si zvykl a dnes bych již bez 3D myši pracovat nechtěl. Umožňuje mi volně přecházet mezi příkazy, funkcemi a pohledy s menším přerušováním pracovního postupu. Tyto výrobky by se měl vyzkoušet každý, kdo dokáže otevřít svou mysl něčemu novému.


  Produkty: SpaceNavigator, SpaceMouse Pro, CadMouse

  Software: SOLIDWORKS