Please view in portrait mode.

Kupte a zaregistrujte novou 3D myš SpaceMouse® Pro Wireless do 11. července 2019
a získejte CadMouse Wireless vč. podložky zdarma*.

Moderní pracovní prostor inženýra je různorodý, flexibilní a mobilní. 3D myš SpaceMouse Pro Wireless nabízí pohodlnou a efektivní navigaci v 3D aplikacích, ať jste kdekoli. Přidejte k ní ZDARMA myš CadMouse Wireless a podložku CadMouse Pad Compact, abyste vytvořili vaši bezdrátovou sestavu a mohli ji použít kdykoli a kdekoli.

Čtyři jednoduché kroky

1. krok

Kupte novou 3D myš SpaceMouse Pro Wireless v e-shopu 3Dconnexion nebo v jiném partnerském e-shopu v zúčastněných zemích.

2. krok

Zaregistrujte své nové zařízení a odešlete potvrzení o nákupu přes registrační stránky 3Dconnexion do 11. července 2019.

3. krok

Po potvrzení vaší registrace a dokladu o koupi, obdržíte e-mailem jedinečný slevový kód.

4. krok

Přejděte na e-shop 3Dconnexion, objednejte myš CadMouse Wireless a podložku CadMouse Pad Compact. V košíku zadejte kód poukazu, stiskněte tlačítko obnovit a přejděte k dalšímu kroku. Doprava je zdarma.

* Podmínky akce

Tato nabídka platí od 11. března 2019 do 11. července 2019 v následujících zemích: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko , Španělsko, Švédsko, Spojené království a Spojené státy americké.

Během této akční doby nákup nového zařízení SpaceMouse Pro Wireless opravňuje kupujícího k získání poukázky na bezplatnou CadMouse Wireless a CadMouse Pad Compact (včetně poštovného). Poukázka je směnitelná v e-shopu 3Dconnexion a to po ověření dokladu o koupi prostřednictvím stránky pro registraci produktu na webových stránkách 3Dconnexion.

Poukaz je platný do 30. června 2019. Poukazy z prodloužené doby akce (od 11. června do 11.července 2019) jsou platné do 31.července 2019. Poukázka je směnitelná pouze jednou, není přenosná a naleze ji spojit s jinými poukazy nebo akcemi. Tato nabídka je určená pouze koncovým zákazníkům. Tato akce není dostupná v e-shopu pro školy a studenty a nevztahuje se na produkty zakoupené z druhé ruky.