Please view in portrait mode.

SpaceMouse Wireless Kit

SpaceMouse® Wireless Kit

Mobilní řešení pro CAD

SpaceMouse® Wireless Kit

Mobilní řešení pro CAD

Vše, co potřebujete pro efektivní, mobilní, konstruktérskou práci

Ne vždy pracujete na jednom místě a vaše zařízení musí být navržena tak, aby splňovala vaše potřeby mobilního konstruktéra. Se sadou SpaceMouse Wireless Kit jsme se zaměřili právě na tyto požadavky a nabízíme vám odolná bezdrátová zařízení pro obouruční pracovní styl v CAD. Díky němuž se zvýší efektivita a pohodlnost konstruktérské práce.

Přečíst více
Koupit

3D myš SpaceMouse Wireless

Pokročilá 3D navigace, ať jste kdekoliv

Čistý, funkční design této 3D myši nabízí vám schopnost intuitivní navigace v 3D aplikacích. Díky našemu patentovanému senzoru se šesti stupni volnosti (6DoF) budete moci přesně manipulovat s digitálními modely a polohami kamery. Pomocí každého ze dvou prakticky umístěných tlačítek můžete přistupovat k funkcím radiální nabídky s až osmi příkazy vaší oblíbené aplikace nebo určitého prostředí.

> Zjistit více

Myš CadMouse Wireless

Bezdrátová myš pro CAD profesionály

Jestliže pracujete několik hodin denně v CAD aplikacích , měli byste mít ten pravý nástroj, který podporuje vaše pracovní postupy. V produktu CadMouse Wireless získáte myš, která byla vyvinuta s ohledem na potřeby profesionálních konstruktérů. Zařízení nabízí specifické funkce pro CAD software jako vyhrazené prostřední tlačítko myši, kompaktní provedení a bezkonkurenční možnosti trojí připojení pro vaše mobilní pracoviště.

> Zjistit více

Podložka CadMouse Pad Compact

Dokonalá rovnováha mezi přesností a pohodlím

Volitelná podložka CadMouse Pad, vyvinutá výhradně pro řadu 3Dconnexion CadMouse, má vysoce kvalitní povrchovou úpravu s mikrotexturou, díky níž podporuje ještě hladší a přesnější pohyby. Má kompaktní rozměry, takže ji můžete brát s sebou všude bez ohledu na to, kde právě pracujete.

> Zjistit více

Univerzální USB přijímač

Jeden pro všechny

V moderních noteboocích jsou USB porty stále vzácnější a zvyšuje se počet zařízení, která potřebujete používat. Pomocí zcela nového univerzálního USB přijímače firmy 3Dconnexion můžete připojit až pět bezdrátových produktů od 3Dconnexion pomocí jediného, malého přijímače USB.

> Zjistit více

Ovladač 3DxWare® 10

Základ vašich zkušeností s produkty 3Dconnexion

3DxWare 10 představuje pohodlné řešení s jediným ovladačem pro 3D myš SpaceMouse Wireless, myš CadMouse Wireless a všechny ostatní produkty firmy 3Dconnexion. Jeho jednoduché, ale současně vysoce funkční uživatelské rozhraní vám umožní přizpůsobit si a optimalizovat jednotlivé produkty podle vašich potřeb.

> Zjistit více

Udržujte ovladač pro CadMouse v aktualizovaném stavu

Nainstalujte si nejnovější ovladač. Získejte maximální výkon a nové funkce.

Stáhnout ovladač