3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

Autodesk Revit

Uživatelé systému Autodesk Revit 2012 a vyšší verze si nyní mohou dopřát bezkonkurenční způsob ovládání díky 3D myši od 3Dconnexion, z něhož budete těžit v každém kroku tvůrčího procesu, ať už pracujete ve 2D nebo 3D.

3D myš vám umožňuje ovládat vaše návrhy, jako byste je drželi přímo ve své ruce, nebo ji můžete snadno přepnout do módu procházky či průletu pro plynulý a intuitivní způsob filmového procházení scény.

Ať už používáte Revit k čemukoliv, se 3D myší od 3Dconnexion bude vaše práce snazší, rychlejší, pohodlnější a také zábavnější.

  • Koncepční tvorba hmot: Špičková 3D navigace zajišťovaná 3D myší poskytuje naprostou kontrolu nad počátečními modely budov.
  • 3D modelování: Používejte snadno 3D myš k přesnému polohování a zobrazení modelu, zatímco druhou rukou přes klasickou myš provádíte výběry, nebo upravujete či vytváříte model. Zkombinujte to s řadou programovatelných funkčních kláves3, jež zajišťují rychlý přístup k často používaným nástrojům a získáte plynulý, produktivní návrhový proces při vytváření budov nebo rodin prvků.
  • Koordinace v modelu: Ať už pracujete samostatně nebo v rámci týmu více specialistů, 3D myš vám usnadní porozumět tomu, jak spolu jednotlivé modely souvisejí nebo kde je nutno provést opravy, čímž se celkově zdokonalí vaše workflow v BIM softwaru.
  • Prezentace zákazníkům: 3D myš je výkonný nástroj, pomáhající vizualizovat projekt filmovým způsobem s hladkými přechody z jedné perspektivy do jiné, který divákovi zprostředkovává pocit, jako by se skutečně nacházel v prezentovaném prostoru.

Proč se uživatelům Revitu vyplatí používat 3D myš

  1. Zvýšení produktivity o víc než 20 %*1: Když pracujete s jednou rukou, můžete buď ovládat polohu modelu, nebo provádět příkazy. Se 3D myší je možné dělat obojí zároveň a ušetřit tak cenný čas.
  2.  Zdokonalený komfort: Rozdělením práce mezi obě ruce lze ušetřit až 50 % kliknutí myší*2.
  3. Výkonnost při navrhování*1: Ať už pracujete na skice nebo na složitém 3D modelu, vynikající způsob ovládání zvyšuje úroveň prozkoumání modelu, což je klíčové k omezení nákladných chyb v designu.


*1 Zdroj: Studie "Ekonomická návratnost 3D myší", červenec 2008
*2 Zdroj: Snížení fyzického nepohodlí a bolesti uživatelů počítačových 3D aplikací — VSI Risk Management and Ergonomics © 2005