3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

SketchUp

Dostanete ze svých modelů ještě víc

3D myš od 3Dconnexion tvoří v kombinaci se softwarem SketchUp doslova božské spojení. SketchUp umožňuje profesionálním i domácím uživatelům vytvářet detailní 3D modely. Můžete vymodelovat takřka cokoliv — budovy, auta, krajiny nebo dokonce lidi. Zapojte obě ruce do vyváženého a kooperativního způsobu práce, kdy jednou rukou pohybujete modelem s pomocí 3D myši, zatímco druhou souběžně provádíte standardní úkony, jako výběry, tvorbu a úpravy objektů.

Je to styl práce obou rukou zároveň, při kterém mnohem méně klikáte a mnohem víc zvládnete.

Používání modelů ze softwaru SketchUp v Google Earth

Lidé z celého světě pomáhají vytvářet 3D objekty pro Google Earth. V této aplikaci můžete vybrat území, vytvořit 3D budovu a umístit ji na virtuální globus v Google Earth během několika okamžiků. Pokud máte zájem, můžete některý z vašich modelů nahrát do uložiště 3D Warehouse, jež obsahuje spoustu dalších 3D modelů použitelných i v Google Earth.

Intuitivní procházení

3D myš od 3Dconnexion činí procházení modelem stejně plynulým, jako byste sledovali film nebo videohru. Pro vizualizaci vytvořené architektury zvolíte mód kamery a pak už jen snadno procházíte vytvořeným návrhem.

Panel nástrojů 3DxSketchUp

Pohodlná tlačítka vám umožní jednoduše přepínat mezi kamerovým a objektovým módem; rychle nastavíte a změníte střed otáčení; pro zjednodušení navigace obratem zablokujete rolování; budete mít k dispozici instrukce pro maximální využití vaší 3D myši.

Rychlý zoom (přiblížení na kurzor)

Prostým podržením prostředního tlačítka myši a pohybem kloboučku 3D myši od 3Dconnexion vpřed či vzad můžete využívat rychlý zoom nebo zoom na kurzor.