3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

AutoCAD

Špičková navigace

Ať jste nový uživatel aplikace AutoCAD, nebo ostřílený veterán, jistě víte, že posunování a přibližování v této aplikaci vyžaduje časté používání prostředního tlačítka myši.

Proto společnost 3Dconnexion navrhla CadMouse. Pomocí vyhrazeného prostředního tlačítka myši a funkce QuickZoom můžete jedním stisknutím tlačítka pod palcem inteligentně přiblížit bod, na který se chcete soustředit. Stisknutí tlačítka je zkrátka pohodlnější a praktičtější, než otáčení kolečkem. Brzy uvidíte, že ovládání v aplikaci AutoCAD a dalších CAD aplikacích bude mnohem jednodušší a pohodlnější.

Síla dvou rukou

Chcete-li přejít na vyšší úroveň, připojte si k počítači 3D myš od 3Dconnexion umožňující přirozené a přesné polohování digitálních modelů nebo zobrazení, jakého nelze dosáhnout žádným jiným vstupním zařízením.

V tomto videu uvidíte, jak lze pomocí 3D myši, například SpaceMouse Pro, jednoduše polohovat zobrazení ve výkresu, zatímco CadMouse slouží k snadnému vybírání a vytváření objektů.

Pokud pracujete s 3D obsahem, toto jednoduché video vám předvede vyrovnanou a intuitivní navigaci se „šesti stupni volnosti“, které lze dosáhnout pouze s 3D myší od 3Dconnexion.

Snadný přístup ke zkratkám aplikace AutoCAD

Pomocí přehledného a intuitivního rozhraní 3DxWare 10 můžete svému zařízení od 3Dconnexion snadno přiřadit příkazy aplikace nebo klávesové zkratky.

Uživatelům hojně využívajícím klávesové zkratky je určena funkce inteligentních funkčních kláves, která je součástí 3D myší z profesionální řady 3Dconnexion. Tato funkce automaticky rozpozná aktivní aplikaci nebo prostředí a umístí vám příslušné příkazy na dosah prstů.