3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

Rhinoceros

Uvolněte sílu Rhino 5 se 3D myší

Predstavení softwaru Rhino 5 prináší novou proverku toho, jak dobrý muže být zážitek z používání 3D myší od 3Dconnexion. At už používáte Rhino jakkoliv, zarazení 3D myši do vaší práce znamená jednodušší tvorbu designu díky prirozenejšímu propojení s vytváreným digitálním obsahem. Okamžite budete totálne vtaženi do 3D sveta, ve kterém vytvoríte to nejzajímavejší dílo, jaké se vám kdy povedlo.

Získejte kontrolu nad vašimi 3D výtvory

3D myš poskytuje uživatelum Rhino 5 nesrovnatelnou úroven interakce s vytváreným designem. Je to užitecný nástroj, který umocnuje kreativitu. Ceho mužete s touto dvojicí 3D technologií dosáhnout?

Inteligentní 3D navigace — At už pracujete s vetšími modely nebo se zamerujete na drobné detaily, 3D myš automaticky sleduje stred vašeho zájmu a prubežne nastavuje optimální stred rotace. Alternativne mužete snadno zvolit rotaci kolem vybraného prvku.

Zdokonalená navigace kamery — navigujte svým 3D svetem takovým zpusobem, který je vám nejpohodlnejší. Používejte 3D myš pro manipulaci s modelem v kterémkoliv ze trí navigacních módu: Kamera, Cílená kamera nebo Helikoptéra.

Nastavitelná tlacítka — Nový editor vlastností tlacítek 3D myší umožní rychle a snadno priradit vaše oblíbené príkazy ve Rhino 5 funkcním klávesám na 3D myši, takže mužete omezit používání klávesnice a standardní myši.

Pustte se do toho a užijte si prirozený intuitivní pocit z kombinace Rhino 5 a 3D myši od 3Dconnexion. Pridejte mnoho funkcních vylepšení a možností, které muže nové Rhino 5 nabídnout a transformujte svoje koncepty do reality.

 

Vyjádrení zákazníka

"S jednou rukou na tomto úžasném kousku technologie, dokonce i tehdy, kdy 3D navigace není nutná, zustává pracovní postup zrychlený díky dalším funkcím, jako jsou tlacítka pro klávesové zkratky sloužící k aktivování príkazu nebo jednoduché precházení z jednoho pohledu do druhého."

Arturo Vittori
Architecture and Vision