3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

Blender

Připravte se na to, že se 3D myší si v softwaru Blender užijete nějakou zábavu! Díky možnosti nastavovat polohu modelu a zároveň na něm provádět úpravy, či tvořit s pomocí klasické myši, získáte zcela novou úroveň kontroly, která pouze s běžnou myší a klávesnicí jednoduše není možná.Podívejte se, jak těchto možností využívá Nathan Letwory ze studia Lumikuu "pri práci obema rukama" na jednom z testovacích projektů.


Přehled funkcí

 • Plynulá navigace se 6 intuitivními stupni volnosti
 • Přístup ke standardním pohledům na jedno kliknutí
 • Podpora funkčních kláves na 3D myši

  Proč se uživatelům softwaru Blender vyplatí používat 3D myš

  1. Zvýšení produktivity o víc než 20 %*1: Když pracujete s jednou rukou, můžete buď ovládat polohu modelu, nebo provádět příkazy. Se 3D myší je možné dělat obojí zároveň a ušetřit tak cenný čas.
  2. Zdokonalený komfort: Rozdělením práce mezi obě ruce lze ušetřit až 50 % kliknutí myší*2.
  3. Výkonnost při navrhování*1: Ať už pracujete na skice nebo na složitém 3D modelu, vynikající způsob ovládání zvyšuje úroveň prozkoumání modelu, což je klíčové k omezení nákladných chyb v designu.


  *1 Zdroj: Studie "Ekonomická návratnost 3D myší", červenec 2008
  *2 Zdroj: Snížení fyzického nepohodlí a bolesti uživatelů počítačových 3D aplikací — VSI Risk Management and Ergonomics © 2005

  Co je Blender?

  Blender je bezplatný software pro 3D animaci. Může být používán pro modelování, UV mapování, aplikace textur, připojení kostry (rigging), povrchování (skinning), animování, renderování, simulace, nelineární úpravy, kompozice a vytváření interaktivních 3D aplikací. 3D myši od 3Dconnexion obohacují celosvětovou komunitu uživatelů Blenderu u všech těchto funkcí.