3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

Cinema 4D

3D pro skutečný svět

Kombinace 3D myši od 3Dconnexion a intuitivního rozhraní softwaru Cinema 4D spolu s jeho logickým workflow usnadňuje ponořit se do světa ohromné digitální kreativity. Použití 3D myši zapojí obě ruce do vyváženého a kooperativního způsobu práce. Jednou rukou ovládáte přes 3D myš pozici modelu nebo scénu, na které můžete nahlížet z libovolných úhlů, zatímco druhou rukou souběžně upravujete, vytváříte nebo vybíráte grafiku přes klasickou myš.

Je to styl práce obou rukou, při kterém mnohem méně klikáte a mnohem víc zvládnete.

Proč se uživatelům softwaru Cinema 4D vyplatí používat 3D myš

  1. Zvýšení produktivity o víc než 20 %*1: Když pracujete s jednou rukou, můžete buď ovládat polohu modelu, nebo provádět příkazy. Se 3D myší je možné dělat obojí zároveň a ušetřit tak cenný čas.
  2. Zdokonalený komfort: Rozdělením práce mezi obě ruce lze ušetřit až 50 % kliknutí myší*2.
  3. Výkonnost při navrhování*1: Ať už pracujete na skice nebo na složitém 3D modelu, vynikající způsob ovládání zvyšuje úroveň prozkoumání modelu, což je klíčové k omezení nákladných chyb v designu.


*1 Zdroj: Studie "Ekonomická návratnost 3D myší", červenec 2008
*2 Zdroj: Snížení fyzického nepohodlí a bolesti uživatelů počítačových 3D aplikací — VSI Risk Management and Ergonomics © 2005

Výkonná navigace

Pokud pracujete pouze s běžnou myší, musíte neustále přepínat mezi navigací a úpravami. Se 3D myší můžete souběžně posouvat, zoomovat a otáčet objektem či scénou jediným plynulým pohybem. Takové ovládání se rychle stává přirozeným, takže se můžete naprosto soustředit na vaši práci.

Nástroje a funkce pod vašimi prsty

Inteligentním funkčním klávesám 3D myši můžete přiřadit libovolnou funkci nebo nástroj, takže není nutno přemísťovat ruce na klávesnici ani používat běžnou myš, abyste vybrali položku z menu.

Jste si jistí, kde právě jste

3D myš automaticky rozpozná, pokud se přepnete mezi různými aplikacemi, takže máte vždy po ruce ty správné funkce v pravý čas.

Animujte z libovolného úhlu

Ladění záběru za tím účelem, aby vypadal skvěle z kteréhokoliv směru, může trvat věčnost. Se 3D myší můžete scénu kontrolovat z libovolného úhlu, zatímco myší provádíte úpravy. Ruka na myši edituje a tou druhou nepřetržitě řídíte ten nejvhodnější pohled přes 3D myš.