3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

Maya

Umocněte svoji kreativitu v softwaru Maya

Představte si, že můžete využívat funkce tumble/track/dolly v jediném plynulém pohybu, aniž by bylo nutné střídat myš a klávesnici. Se 3D myší od 3Dconnexion můžete ovládat kameru nebo procházet scénami, zatímco vybíráte, vytváříte a upravujete grafiku tradiční myší nebo tabletem!

Uživatelé softwaru Autodesk® Maya® nyní mohou využívat inteligentní navigaci 3Dconnexion — nejvyšší úroveň ovládání pro vývojáře her, odborníky na vizuální efekty a grafické designéry.

Inteligentní 3D navigace

Ať pracujete s většími modely nebo se zaměřujete na drobné detaily, 3D myš automaticky sleduje bod vašeho zájmu a průběžně nastavuje optimální střed rotace. Tento střed rotace je navíc možno volitelně zobrazit, což vám poskytne při polohování modelu referenční bod. Působí to přirozeně a vy se můžete soustředit na práci.

Nástroje a funkce pod vašimi prsty

Inteligentním funkčním klávesám 3D myši můžete přiřadit libovolnou funkci, nástroj, hotbox nebo nabídku, takže není nutno přemísťovat ruce na klávesnici ani používat běžnou myš, abyste vybrali položku z menu.

Multitasking ve více oknech

3D myš vám poskytuje větší kontrolu pro úkoly vyžadující dvě nebo více oken, jako je editování v ortografickém zobrazení, zatímco procházíte a kontrolujete grafiku v okně s perspektivou.

Animujte z libovolného úhlu

Ladění vašeho záběru tak, aby vypadal skvěle z kteréhokoliv úhlu, může trvat věčnost. Se 3D myší od 3Dconnexion můžete vše kontrolovat z libovolného úhlu, zatímco provádíte úpravy běžnou myší. 3D myš nepřetržitě poskytuje perfektní pohled během prováděných editací.

Dostaňte se do scény

"Aplikace ve vaší aplikaci" od 3Dconnexion vám umožní jednoduše přepínat mezi kamerou a pohybem scény, nastavením středu otáčení, animací podle klíčových snímků a dalšími funkcemi. Například můžete vytvářet animaci s navigačním zařízením nastavováním kamery, spuštěním funkce Auto Key na panelu 3Dconnexion a přitom pohybovat scénou a objektem. Vaši animaci můžete přehrát stiskem tlačítka.

Proč se uživatelům softwaru Maya vyplatí používat 3D myš

  1. Zvýšení produktivity o víc než 20 %*1: Když pracujete s jednou rukou, můžete buď ovládat polohu modelu, nebo provádět příkazy. Se 3D myší je možné dělat obojí zároveň a ušetřit tak cenný čas.
  2. Zdokonalený komfort: Rozdělením práce mezi obě ruce lze ušetřit až 50 % kliknutí myší*2.
  3. Výkonnost při navrhování*1: Ať už pracujete na skice nebo na složitém 3D modelu, vynikající způsob ovládání zvyšuje úroveň prozkoumání modelu, což je klíčové k omezení nákladných chyb v designu.


*1 Zdroj: Studie "Ekonomická návratnost 3D myší", červenec 2008
*2 Zdroj: Snížení fyzického nepohodlí a bolesti uživatelů počítačových 3D aplikací — VSI Risk Management and Ergonomics © 2005