3Dconnexion Přihlásit se

3DConnnexion

SOLIDWORKS

Zvyšte svůj výkon v SOLIDWORKS

Pracujte v systému SOLIDWORKS chytřeji, rychleji a využívejte výhod inteligentní 3D navigace od 3Dconnexion, která konstruktérům poskytuje maximální úroveň ovládání softwaru.

Od konceptu ke skice, přes díl a sestavu až po výkres, v každém z těchto módů dokončíte svoji práci rychleji a budete se divit, jak jste se dřív mohli bez 3D myši obejít.

Inteligentní 3D navigace

Ať už pracujete na velké sestavě, nebo se zrovna věnujete komplikovaným detailům dílu, 3D myš automaticky sleduje bod vašeho zájmu a průběžně určuje optimální střed rotace. Tento střed rotace si můžete navíc nechat volitelně zobrazovat, což vám při polohování modelu poskytuje referenční bod. Působí to přirozeně, takže se můžete soustředit na to podstatné.

Jednodušší přístup k funkcím aplikace

Prostřednictvím inteligentních funkčních kláves* můžete na zařízeních SpacePilot Pro, SpaceMouse Pro nebo SpaceMouse Pro Wireless rychle spustit příslušnou funkci nebo makro v systému SOLIDWORKS. SpacePilot Pro je vybaven LCD pro vizuální zpětnou vazbu, na němž můžete sledovat, jak se při přechodu z jednoho aplikačního prostředí do jiného funkce automaticky aktualizují. Funkčním klávesám můžete rychle a snadno přiřadit vlastní nastavení podle toho, zda se právě pohybujete v prostředí dílu, sestavy, ve výkresu nebo jinde.

Uvolněte skrytou sílu

Zoomujte na kurzor (rychlé přiblížení) přidržením prostředního tlačítka vaší klasické myši při současném přitlačení ovládacího kloboučku na 3D myši. Nastavte střed otáčení vybráním libovolné plochy či vrcholu nebo nastavte osu otáčení výběrem přímky či hrany.

Mód pro modelování dílů

Zatímco tradiční myší přidáváte nebo upravujete prvky na modelu, můžete si ho plynule natáčet z různých úhlů. K funkcím jako je Shift, Ctrl, Esc, zobrazit vše, vytažení, zkosení, zaoblení a dalším se dostanete přes inteligentní funkční klávesy nebo přes tlačítka pro klávesové zkratky*.

Mód pro sestavy

Vytvářejte sestavy rychleji díky možnosti umísťovat komponenty, zatímco si celou sestavu nastavujete do nejvhodnějšího úhlu. Stejně přirozeným způsobem můžete manipulovat s existujícími díly. Umísťování vazeb je s 3D myší snadné, protože si při vybírání vazbených prvků můžete nastavovat ten nejvhodnější úhel pohledu. Používejte inteligentní funkční klávesy pro nepřetržitý přístup k funkcím jako je "Vložit součásti", "Vazba", "Přesunutí součásti" nebo "Rozložený pohled".

Mód pro výkresy

Během vytváření a umísťování pohledů, kót a poznámek můžete celým výkresem posouvat podle potřeby. Získáte rychlý přístup ke všem potřebným funkcím včetně zobrazit vše, měření, středová značka atd.

* Inteligentní funkční klávesy a tlačítka pro klávesové zkratky jsou součástí výbavy 3D myší SpacePilot Pro, SpaceMouse Pro a SpaceMouse Pro Wireless.

Vyjádření zákazníka

"Vytváření velmi složitých sestav a navigace v takovém 3D prostředí je s běžnou myší extrémně náročné na ruční práci. Se 3D myší je to ale hračka. Kompletně mi při tom uvolňuje ruce, což bylo dřív prostě nemožné."

Nolan Farmer
Farmer Plastics and Machining