Please view in portrait mode.

Universal Receiver

Jeden pro všechny

Universal Receiver

Jeden pro všechny

Podporuje všechny bezdrátové produkty 3Dconnexion

Univerzální přijímač 3Dconnexion je solidní rozhraní mezi vaším počítačem a až pěti bezdrátovými produkty 3Dconnexion. S jediným malým přijímačem USB můžete snadno spárovat jakýkoli produkt 3Dconnexion, aby vzniklo spolehlivé bezdrátové spojení.

Spolehlivý přenos dat

Jednoduše zasuňte přijímač USB do počítače PC nebo Mac a můžete začít pracovat v bezdrátovém prostředí se stejnou funkčností a spolehlivostí jako při použití kabelů. Použití 2,4GHz technologie zaručuje stabilní spojení bez jakýchkoli výpadků signálu. Díky malým rozměrům můžete při změně stanoviště nechat přijímač v portu USB notebooku, aniž byste riskovali poškození.

Rychlá konfigurace univerzálního přijímače

Připojte až pět bezdrátových produktů 3Dconnexion pomocí jediného přijímače. Prostřednictvím rozhraní 3DxWare 10 získáte přehled o spárovaných zařízeních a můžete snadno přidávat nová nebo odstraňovat stávající.

Snadné párování

Párování vašich bezdrátových produktů 3Dconnexion s univerzálním přijímačem je neobyčejně jednoduché: nejprve si stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi 3DxWare 10. Až zvolíte univerzální přijímač, klikněte na možnost Add device (Přidat zařízení) a postupujte podle pokynů v dialogovém okně.

> Stáhnout 3DxWare 10

Technická specifikace

Hlavní funkce

2,4 GHz pro spojení v reálním čase
Podpora pro pět bezdrátových zařízení 3Dconnexion
Malé rozměry

Rozměry

Délka: 18 mm
Šířka: 14 mm
Výška: 6 mm
Hmotnost: 1,8 g

Záruka

2 roky

Udržujte svou myš CadMouse v aktualizovaném stavu

Nainstalujte si nejnovější ovladač. Získejte maximální výkon a nové funkce.

Stáhnout ovladač